Laboratuvarımız

Seyfettin Coşkan 1947 yılında Bulgaristan’da diş teknisyenliği diploması alan ilklerdendir. Türkiye'ye göç ederek 1950 yılında Bursa'da çalışmalarına başlamıştır. Meslek hayatı boyunca yetiştirdiği ustalarla ve başarıylarıyla "Ustaların Ustası" olduğundandır ki "Seyfi Baba" lakabını almış ve Bursa dişçilik tarihine imza atmıştır.

Uzun yıllar Diş Teknisyenliği mesleğinde hizmet veren COŞKAN'ın bıraktığı bayrağı profesyonel anlamda yetişerek büyük oğlu İbrahim COŞKAN'a devretmiştir. Kendisi 1981 yılında Almanya - Köln'de çalışıp döndükten sonra, Bursa'daki ilk porselen çalışmalarına başlamıştır.

Seyfettin Coşkan Diploma

3. nesil torun, Yağız COŞKAN'da büyük bir azim ve meslek sevgisi ile laboratuvarımıza güç katarak teknolojik ilerlemede hedeflerimizi yükseltmektedir. Akademik eğitimini tamamlayan Yağız COŞKAN, ileriki günlerde bayrağı babasından devir almak üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Yağız Coşkan Diploma

Laboratuvarımız teknik anlamda son teknoloji donanıma sahip bir firmadır. Kalite, zamanında teslim, estetik protezler ve hekim - hasta memnuniyeti anlayışı firmamız tarafından kuruluşundan bu yana ilke edinilmiştir.

360° Tur

Crown Labor Dental

Laboratuvar Görüntüleri

Katılım Belgeleri

Turkish
English
German